easyReservations - en to nl_NL translation catalogue (724 entries)

en: Shortcode Creator
nl_NL: Shortcode generator

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Type of shortcode
nl_NL: Shortcode type

en: The shortcodes wont work if more then one of the same type are on the same site
nl_NL: De shortcodes werken niet als er meer dan een van hetzelfde type op dezelfde pagina staan

en: This can happen with posts in category-views or on the homepage
nl_NL: Dit kan gebeuren met berichten in categorie-views of op de homepage

en: To prevent this add the shortcodes after the [more] tag
nl_NL: Voeg de shortcode toe na de [more] tag om dit te voorkomen

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Full width
nl_NL: Volledige breedte

en: Float left
nl_NL: Links uitlijnen

en: Float right
nl_NL: Rechts uitlijnen

en: Select form template
nl_NL: Selecteer formulier template

en: Resource
nl_NL: Accommodatie

en: Attached to reservations if no resource [tag] in form
nl_NL: Gekoppeld aan reserveringen als er geen accommodatie [tag] in het formulier is

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Multiple reservations
nl_NL: Meerdere reserveringen

en: Allow multiple reservations in a
nl_NL: Sta meerdere reserveringen toe in een

en: Full
nl_NL: Vol

en: Overlay message
nl_NL: Overlay-bericht

en: Overlay sub-message
nl_NL: Overlay subbericht

en: Label for resources
nl_NL: Naam voor accommodaties

en: Persons
nl_NL: Personen

en: Display person count in reservation list
nl_NL: Toon aantal personen in reserveringslijst

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit message
nl_NL: Submit bericht

en: Submit sub-message
nl_NL: Indienen subbericht

en: Show price
nl_NL: Toon prijs

en: Message to be displayed after the credit card got entered.
nl_NL: Bericht dat getoond wordt nadat de creditcard toegevoegd is.

en: Credit card message
nl_NL: Creditcard melding

en: Credit card sub-message
nl_NL: Creditcard subbericht

en: Only add one form per page or post
nl_NL: Voeg maximaal 1 formulier toe per pagina of bericht

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: default resource
nl_NL: standaard accommodatie

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Color scheme
nl_NL: Kleur schema

en: Price
nl_NL: Prijs

en: None
nl_NL: Geen

en: Display available spaces
nl_NL: Toon beschikbare ruimtes

en: Show price in calendar
nl_NL: Toon prijs in kalender

en: Selection
nl_NL: Selectie

en: No selection
nl_NL: Geen selectie

en: One click for arrival date
nl_NL: Één klik voor de dag van aankomst

en: First click for arrival date; second for departure date
nl_NL: Eerste klik voor de dag van aankomst; tweede voor de dag van vertrek

en: Select how the calendar can be clicked
nl_NL: Selecteer hoe de kalender gebruikt kan worden

en: Arrival and departure
nl_NL: Aankomst en vertrek

en: Check resources default possible arrival and departure days so they cant be selected
nl_NL: Controleer standaard aankomst en vertrek dagen van accommodatie zodat deze geselecteerd kunnen worden

en: Past
nl_NL: Verleden

en: Display past days availability
nl_NL: Toon beschikbaarheid van dagen uit het verleden

en: Display arrival and departure as half available dates
nl_NL: Toon aankomst en vertrek als half beschikbare dagen

en: Display arrival days as free
nl_NL: Toon aankomst dag als vrij

en: Display arrival days as full
nl_NL: Toon aankomst dag als bezet

en: This shortcode adds an availability calendar to the post or page
nl_NL: Deze shortcode voegt een beschikbaarheidskalender toe aan de pagina of het bericht

en: You can combine it with a formm the user control panel or the search form by adding it to the same page
nl_NL: Je kunt dit combineren met een gebruikers control panel formulier of zoekformulier door het toe te voegen aan dezelfde pagina

en: Only add the calendar once per page or post
nl_NL: Voeg de kalender maar eenmalig toe per pagina of bericht

en: This can happen with posts in category-views or on homepage
nl_NL: Dit kan gebeuren met berichten in de categorie- weergaven of op de startpagina

en: From %1$s till %2$s
nl_NL: Van %1$s tot %2$s

en: Resource and all its reservations deleted
nl_NL: Accommodatie en alle reserveringen zijn verwijderd

en: Reservations could not be deleted
nl_NL: Reserveringen kunnen niet verwijderd worden

en: Resource could not be deleted
nl_NL: Accommodatie kan niet verwijderd worden

en: Resource #%d added
nl_NL: Accommodatie #%d toegevoegd

en: Please enter %s
nl_NL: Voeg een %s toe

en: a title
nl_NL: een titel

en: %s saved
nl_NL: %s is opgeslagen

en: %s settings saved
nl_NL: %s instellingen zijn opgeslagen

en: No arrival possible
nl_NL: Geen aankomst mogelijk op

en: No departure possible
nl_NL: Geen vertrek mogelijk op

en: Resource space
nl_NL: Accomodatie locatie

en: Only admins can change the permissions for
nl_NL: Alleen administratoren kunnen de permissies wijzigen voor

en: Resources
nl_NL: Accommodaties

en: Tax percentage has to be numeric
nl_NL: BTW percentage moet numeriek zijn

en: Enter a starting date for the filter
nl_NL: Voer een startdatum in voor het filter

en: Enter an ending date for the filter
nl_NL: Voer een einddatum in voor het filter

en: condition
nl_NL: conditie

en: a name
nl_NL: een naam

en: arrival and departure as valid date format
nl_NL: aankomst en vertrek als geldig datum formaat

en: Please select %s
nl_NL: Selecteer a.u.b. %s

en: days for arrival
nl_NL: dagen voor aankomst

en: %s edited
nl_NL: %s aangepast

en: %s added
nl_NL: %s toegevoegd

en: %s deleted
nl_NL: %s verwijderd

en: Form %s
nl_NL: Formulier %s

en: Custom field
nl_NL: Aangepast veld

en: General
nl_NL: Algemeen

en: a name for the form
nl_NL: een naam voor het formulier

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Reservations
nl_NL: Reserveringen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Show/Hide content
nl_NL: Toon/verberg inhoud

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Upcoming reservations
nl_NL: Komende reserveringen

en: New reservations
nl_NL: Nieuwe reservering

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: What's happening today
nl_NL: Wat vindt er vandaag plaats

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Name
nl_NL: Naam

en: Date
nl_NL: Datum

en: Reserved
nl_NL: Gereserveerd

en: Country
nl_NL: Land

en: Custom fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Favourites
nl_NL: Favorieten

en: Table actions
nl_NL: Tabel acties

en: Filter by %s
nl_NL: Filter op %s

en: resource
nl_NL: accommodatie

en: Entries to display
nl_NL: Weer te geven items

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Bulk actions
nl_NL: Bulk acties

en: Show Resources
nl_NL: Toon accommodaties

en: Overview onMouseOver Date & Select animation
nl_NL: Overzicht onMouseOver Date & Select animatie

en: Overview autoselect with inputs on add/edit
nl_NL: Overzicht autoselect met waarde op toevoegen/bewerken

en: Hourly mode as standard
nl_NL: Uren modus als standaard

en: Only display hours between
nl_NL: Toon alleen uren tussen

en: approved
nl_NL: goedgekeurd

en: rejected
nl_NL: geweigerd

en: pending
nl_NL: wachtend

en: Reservation
nl_NL: Reservering

en: %s moved to trash
nl_NL: %s is naar de prullenbak verplaatst

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: %s restored from trash
nl_NL: %s is hersteld vanaf de prullenbak

en: %s deleted permanently
nl_NL: %s is permanent verwijderd

en: Custom field is not existing
nl_NL: Aangepast veld bestaat niet

en: Reservation %s
nl_NL: Reservering %s

en: updated
nl_NL: geüpdate

en: Reservation #%1$d copied as #%2$d
nl_NL: Reservering #%1$d gekopieerd als #%2$d

en: Reservation #%d added
nl_NL: Reservering #%d toegevoegd

en: Wrong date format
nl_NL: Verkeerd datum formaat

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Arrival today
nl_NL: Aankomstdatum vandaag

en: Departure today
nl_NL: Vertrekdatum vandaag

en: This reservation is imported. It cannot be changed.
nl_NL: Deze reservering is geïmporteerd en kan niet worden aangepast.

en: Really delete this reservation permanently?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze reservering wilt verwijderen?

en: delete
nl_NL: verwijder

en: Really move this reservation to trash?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit bericht wilt verplaatsen naar de prullenbak?

en: trash
nl_NL: prullenbak

en: Adults
nl_NL: Volwassenen

en: User chat
nl_NL: Gebruikers chat

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: reservation
nl_NL: reservering

en: Arrival
nl_NL: Aankomst

en: Departure
nl_NL: Vertrek

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Recalculate
nl_NL: Bereken

en: Pending
nl_NL: Wachtend

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Rejected
nl_NL: Geweigerd

en: Trashed
nl_NL: Verwijderd

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Send email
nl_NL: Verstuur e-mail

en: Send email to user on edit
nl_NL: Verstuur e-mail naar gebruiker na het aanpassen

en: Add %s
nl_NL: Voeg nieuwe %s toe

en: Approve reservation
nl_NL: Reservering goedkeuren

en: Reject reservation
nl_NL: Reservering afkeuren

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Reject
nl_NL: Weigeren

en: Send email to guest
nl_NL: Verstuur e-mail naar gast

en: Has been paid
nl_NL: Is betaald

en: Present
nl_NL: Huidig

en: Future
nl_NL: Toekomst

en: Active
nl_NL: Actief

en: Copy %s
nl_NL: Kopieer %s

en: You can change this later on in the post view
nl_NL: U kunt dit later wijzigen in de post weergave

en: Title
nl_NL: Titel

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Amount of %s
nl_NL: Aantal van %s

en: With filter you can change the price, availability and requirements by flexible conditions.
nl_NL: Met filters kun je de prijs, beschikbaarheid en eisen aanpassing middels flexibele condities.

en: Paste %s
nl_NL: Verleden %s

en: Unavailability
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Requirements
nl_NL: Eisen

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: This condition must be met so the filter gets applied. Only the first matched filter for each type condition gets applied - sorted by priority from low to high.
nl_NL: Deze conditie moet zo overeenkomen dat het filter toegepast kan worden. Alleen het eerst overeenkomende filter voor ieder type conditie wordt toegevoegd - gesorteerd op prioriteit van laag naar hoog.

en: Date range
nl_NL: Datum range

en: From
nl_NL: Van

en: To
nl_NL: Om

en: Apply every year
nl_NL: Pas ieder jaar toe

en: Hours
nl_NL: Uren

en: select nothing to change price/availability for entire
nl_NL: selecteer niets om de prijs en beschikbaarheid te wijzigen voor de gehele

en: calendar week
nl_NL: kalender week

en: Calendar week
nl_NL: Kalender week

en: Months
nl_NL: Maanden

en: quarter
nl_NL: kwartaal

en: year
nl_NL: jaar

en: persons
nl_NL: personen

en: Arrival possible on
nl_NL: Aankomst mogelijk op

en: Departure possible on
nl_NL: Vertrek mogelijk op

en: between %1$s and %2$s
nl_NL: tussen %1$s en %2$s

en: Recurring guests
nl_NL: Terugkerende gasten

en: adults
nl_NL: volwassenen

en: children
nl_NL: kinderen

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Price per %s
nl_NL: Prijs per %s

en: person
nl_NL: persoon

en: adult
nl_NL: volwassene

en: child
nl_NL: kind

en: Price per %s and %s
nl_NL: Prijs per %s en %s

en: Percent
nl_NL: Procent

en: Only the first condition match from high to low will be applied
nl_NL: Alleen de eerst overeenkomende conditie wordt toegepast, gesorteerd van hoog naar laag

en: Base price filter get checked for and applied each billing unit - extra charge and discount filter only once per reservation based on arrival.
nl_NL: Basis prijs filter wordt toegepast op ieder factureringsunit - extra kosten en kortingen filter alleen per reservering gebaseerd op aankomstdatum.

en: Extra charge
nl_NL: Extra kosten

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Change base price
nl_NL: Wijzig basis prijs

en: Children price
nl_NL: Prijs voor kinderen

en: visits
nl_NL: bezoeken

en: the base price changes to
nl_NL: de basisprijs wijzigt in

en: each
nl_NL: elke

en: and
nl_NL: en

en: the price increases by
nl_NL: de prijs verhoogt met

en: the price decreases by
nl_NL: de prijs verminderd met

en: If %s to calculate is
nl_NL: Als de te berekenen %s is

en: Resource is unavailable
nl_NL: Accommodatie is niet beschikbaar

en: If arrival is
nl_NL: Als aankomst is op

en: at %s
nl_NL: in %s

en: Duration
nl_NL: Duur

en: guest stays %s days or more
nl_NL: gast verblijft %s dagen of meer

en: %s or more persons reserve
nl_NL: %s of meer personen reserveren

en: %s or more adults reserve
nl_NL: %s of meer volwassenen reserveren

en: %s or more children reserve
nl_NL: %s of meer kinderen reserveren

en: Loyal
nl_NL: Loyaal

en: guest comes the %1$s%2$s time
nl_NL: gasten komen voor de %1$s%2$s keer

en: Early bird
nl_NL: Vroegboek

en: the guest reserves %s before his arrival
nl_NL: de gast reserveert %s voor aankomstdatum

en: If
nl_NL: Als

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Delete %s
nl_NL: Verwijder %s

en: resources requirements change to
nl_NL: accommodatie eisen wijzigen in

en: All
nl_NL: Alles

en: Post view
nl_NL: Bericht weergave

en: Really delete this resource and all its reservations?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze accommodatie en de daarbij behorende reserveringen wilt verwijderen?

en: Base price
nl_NL: Basis prijs

en: per billing unit
nl_NL: per factureringsunit

en: Billing
nl_NL: Facturering

en: Bill each
nl_NL: Factureer elke

en: started
nl_NL: gestart

en: completed
nl_NL: afgerond

en: Apply base price only once regardless of duration
nl_NL: Pas basis prijs alleen eenmalig toe ongeacht de duur

en: Taxes
nl_NL: Toeslagen

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Frequency
nl_NL: Frequentie

en: Half-hourly
nl_NL: Per half uur

en: Hourly
nl_NL: Per uur

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Availability per
nl_NL: Beschikbaarheid per

en: Active between
nl_NL: Actief tussen

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: Week days
nl_NL: Weekdagen

en: No slots defined
nl_NL: Geen slot ingesteld

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: post
nl_NL: bericht

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Report bug
nl_NL: Meld bug

en: Rate the Plugin, please!
nl_NL: Beoordeel deze plugin a.u.b.!

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Unused
nl_NL: Ongebruikt

en: No custom fields defined
nl_NL: Er zijn geen aangepaste velden gedefinieerd

en: With custom fields you can add your own fields to the form. The data gathered can be used through the whole system in emails, invoices and when the guest edits his reservation.
nl_NL: Middels aangepast velden kun je je eigen velden toegevoegd aan het formulier. De verzamelde data kan in het hele systeem gebruikt worden zoals in e-mails, facturen en wanneer een gast zijn/haar reservering aanpast.

en: Field has influence on price
nl_NL: Veld heeft invloed op de prijs

en: Available tags
nl_NL: Beschikbare tags

en: Wordwrap
nl_NL: Woordwrap

en: Message from admin
nl_NL: Bericht van administrator

en: Arrival date
nl_NL: Aankomstdatum

en: Departure date
nl_NL: Vertrekdatum

en: billing units
nl_NL: factureringsunit

en: Link to user control panel
nl_NL: Link naar gebruikers configuratie paneel

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Date fields
nl_NL: Datum velden

en: Date selection
nl_NL: Datum selectie

en: For arrival and departure
nl_NL: Voor aankomst en vertrek

en: Text field with datepicker
nl_NL: Tekstveld met datumselectie

en: Select field as of the time pattern selection
nl_NL: Selectieveld voor een tijdspatroon selectie

en: Select field
nl_NL: Selecteer veld

en: Select field to choose length of stay
nl_NL: Selectieveld voor de duur van het verblijf

en: Information fields
nl_NL: Informatievelden

en: Select for resource
nl_NL: Selectieveld voor accommodatie

en: Select field for adults
nl_NL: Selectieveld voor volwassenen

en: Text field for name
nl_NL: Tekstveld voor naam

en: Text field for email
nl_NL: Tekstveld voor e-mail

en: Select field for country
nl_NL: Selectieveld voor landen

en: Special fields
nl_NL: Speciale velden

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Dictate information and/or hide it from guest
nl_NL: Dicteer informatie en/of verberg van gast

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom form elements to get more information
nl_NL: Aangepast formulier element voor het verkrijgen van informatie

en: To be secure against spam reservations
nl_NL: Ter beveiliging van spam reserveringen

en: Display price live
nl_NL: Pas prijs live aan

en: Error
nl_NL: Foutmelding

en: Submit button
nl_NL: Submit knop

en: Button to submit the form
nl_NL: Knop om het formulier te verzenden

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Used for description of tags. Should be before the content wrapper.
nl_NL: Gebruik voor beschrijvingen van tags. Dient voor de content wrapper geplaatst te worden.

en: Wrapper around content. Should be around fields and text.
nl_NL: Content wrapper. Dient om de velden en tekst heen geplaatst te worden.

en: Row
nl_NL: Rij

en: Wrapper for multiple elements in one row. Should be inside the content wrapper and around any form elements and/or text. It may be necessary to define their width's.
nl_NL: Wrapper voor meerdere elementen in een enkele rij. Dient binnen de content wrapper en om een formulier element en/of tekst geplaatst te worden. Het kan nodig zijn om de breedtes te bepalen.

en: Small
nl_NL: Klein

en: A caption for the form element. Should be in the content wrapper.
nl_NL: Een omhulsel voor het formulier element. Dient in de content wrapper geplaatst te worden.

en: Bold
nl_NL: Dikgedrukt

en: Bold text
nl_NL: Dikgedrukte tekst

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Italic text
nl_NL: Cursieve tekst

en: Headline
nl_NL: Koptekst

en: Sub-headline
nl_NL: Sub-koptekst

en: Smaller headline to divide the form.
nl_NL: Kleinere koptekst om het formulier op te splitsen.

en: Default widget and search bar template cannot be edited so you always have them as reference
nl_NL: Standaard widget en zoek element template kunnen niet aangepast worden zodat deze altijd als referentie gebruikt kunnen worden

en: Display value
nl_NL: Toon waarde

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Time range
nl_NL: Tijdspan

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Shows the warning messages in form. Is required for the multiple reservations form function.
nl_NL: Toon problemen in het formulier. Dit is nodig voor meerdere reserveringen formulier functionaliteit.

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Time is selectable
nl_NL: Tijd is in te stellen

en: Default resource
nl_NL: Standaard accommodatie

en: Default arrival hour
nl_NL: Standaard aankomst uur

en: Default arrival minute
nl_NL: Standaard aankomst minuut

en: Default departure hour
nl_NL: Standaard vertrek uur

en: Default departure minute
nl_NL: Standaard vertrek minuut

en: Is required in any form.
nl_NL: Is verplicht in ieder formulier.

en: Selectable days
nl_NL: Selecteerbare dagen

en: Earliest selectable date in days (0=now)
nl_NL: Eerst selecteerbare datum in dagen (0=nu)

en: Latest selectable date in days (0=endless)
nl_NL: Laatst selecteerbare datum in dagen (0=oneindig)

en: Field with datepicker for the departure date. Can be replaced by billing units selection or deleted so that every reservation lasts one billing unit.
nl_NL: Veld met datumprikker voor vertrek datum. Kan vervangen worden door factureringsunit selectie of verwijderd zo dat iedere reservering één reserveringsunit duurt.

en: Select for arrival hour. Can be replaced by a hidden field and defaults to 12:00 if not in form.
nl_NL: Selecteer voor aankomst uur. Kan vervangen worden door een verborgen veld en is standaard 12.00 uur als het niet aan het formulier is toegevoegd.

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Select for departure hour. Can be replaced by a hidden field and defaults to 12:00 if not in form.
nl_NL: Selecteer voor vertrek uur. Kan vervangen worden door een verborgen veld en is standaard 12.00 uur als het niet aan het formulier is toegevoegd.

en: Select for arrival minute.
nl_NL: Selecteer voor aankomst minuten.

en: Increment
nl_NL: Ophogen

en: Select for departure minute.
nl_NL: Selecteer voor vertrek minuten.

en: Select of billing units to define the duration of stay. Can be replaced by departure date field or defaults to one billing unit if not in form.
nl_NL: Selectie van factureringsunits om de duur van het verblijf in te stellen. Kan vervangen worden door vertrek datum veld of standaard als één factureringsunit indien niet aanwezig in het formulier.

en: Select of resources. Is required and can only be replaced by hidden field. You can exclude or include resources by entering comma separated IDs.
nl_NL: Selectie van accommodaties. Is verplicht en kan alleen vervangen worden door een verborgen veld. Accommodaties kunnen toegevoegd of uitgesloten worden middels komma gescheiden ID's.

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Include
nl_NL: Insluiten

en: Select of adults. Is required and can only be replaced by hidden field.
nl_NL: Selectie van volwassenen. Is verplicht en kan alleen vervangen worden door een verborgen veld.

en: Select of children. Can be replaced by hidden field or deleted.
nl_NL: Selectie van kinderen. Kan vervangen worden door een verborgen veld of weggelaten worden.

en: Date and information fields can be replaced by hidden fields to force the selection without the guest choosing or seeing it. They are helpful for special offers or forms for just one resource.
nl_NL: Datum en informatievelden kunnen vervangen worden door verborgen velden om de selectie te forceren zonder dat de gast dient te kiezen en dit te zien krijgt. Ze kunnen ook gebruikt worden voor special offers of voor formulieren met maar één accommodatie.

en: Color of code
nl_NL: Kleurcode

en: Black
nl_NL: Zwart

en: White
nl_NL: Wit

en: Display price as of current selection.
nl_NL: Toon prijs als huidige selectie.

en: Text before price
nl_NL: Tekst voor prijs

en: Can be any form element, can have an impact on the price and are used to get more information. Define them %s first
nl_NL: Kan een willekeurig formulier element zijn. Kan invloed hebben op de prijs en wordt gebruikt voor het verkrijgen van meer informatie. Definieer deze %s eerst

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: minutes
nl_NL: minuten

en: %s settings
nl_NL: %s instellingen

en: Money format
nl_NL: Munt eenheid

en: after Price
nl_NL: na prijs

en: before Price
nl_NL: voor prijs

en: Whitespace between price and currency sign
nl_NL: Spatie tussen prijs en munteenheid

en: Decimal separator
nl_NL: Decimaal scheidingsteken

en: Number of decimals
nl_NL: Aantal decimalen

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Enter prices exclusive of tax
nl_NL: Voer prijs in exclusief BTW

en: Enter prices inclusive of tax
nl_NL: Voer prijs in inclusief BTW

en: Date format
nl_NL: Datum formaat

en: Enable display of time
nl_NL: Enable de weergave van tijd

en: Appearance
nl_NL: Weergave

en: Primary color
nl_NL: Primaire kleur

en: Merge resources
nl_NL: Voeg accommodaties samen

en: Only allow %s reservations at the same time across all resources
nl_NL: Sta alleen %s reserveringen gelijktijdig toe over alle accommodaties

en: Block time
nl_NL: Blokkeer tijd

en: Block %s before and %s after each reservation
nl_NL: Blokkeer %s voor en %s na iedere reservering

en: Permissions
nl_NL: permissies

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Tutorial
nl_NL: Handleiding

en: Enable tutorial mode
nl_NL: Enable handleidingen modus

en: Uninstall
nl_NL: Deinstalleren

en: Delete settings, reservations and resources
nl_NL: Verwijder instellingen, reserveringen en accomodaties

en: Execute script
nl_NL: Script uitvoeren

en: About
nl_NL: Over

en: Back
nl_NL: Terug

en: the correct captcha
nl_NL: de juiste captcha in

en: Add reservations first
nl_NL: Voeg eerst reserveringen toe

en: %s is required
nl_NL: %s is verplicht

en: Captcha is required
nl_NL: Captcha is verplicht

en: Enter correct captcha
nl_NL: Voer de juiste captcha in

en: Upcoming
nl_NL: Aankomend

en: Current
nl_NL: Huidig

en: Old
nl_NL: Oud

en: View all states
nl_NL: Toon alle statussen

en: Show all months
nl_NL: Toon alle maanden

en: View all Resources
nl_NL: Toon alle accommodaties

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: permanently
nl_NL: verwijder definitief

en: ago
nl_NL: geleden

en: No reservations found
nl_NL: Geen reserveringen gevonden

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Elements
nl_NL: Elementen

en: Wait
nl_NL: Een moment geduld

en: Select Date
nl_NL: Selecteer datum

en: your name
nl_NL: geldige naam

en: a valid email address
nl_NL: een geldig e-mail adres

en: The departure date has to be after the arrival date
nl_NL: De vertrekdatum moet na de aankomst zijn

en: Not available at
nl_NL: Niet beschikbaar op

en: Selected time is occupied
nl_NL: Geselecteerde tijd is bezet

en: At least %1$s persons in %2$s
nl_NL: Minimaal %1$s personen in %2$s

en: Maximum %1$s persons in %2$s
nl_NL: Maximaal %1$s personen in %2$s

en: At least %1$s %2$s in %3$s
nl_NL: Minimaal %1$s %2$s in %3$s

en: Maximum %1$s %2$s in %3$s
nl_NL: Maximaal %1$s %2$s in %3$s

en: Arrival not possible on %s
nl_NL: Aankomst niet mogelijk op %s

en: Arrival only possible on %s
nl_NL: Aankomst alleen mogelijk op %s

en: Departure not possible on %s
nl_NL: Vertrek niet mogelijk op %s

en: Departure only possible on %s
nl_NL: Vertrek alleen mogelijk op %s

en: Arrival only possible from %s
nl_NL: Aankomst alleen mogelijk van  %s

en: Arrival only possible till %s
nl_NL: Aankomst alleen mogelijk tot %s

en: Departure only possible from %s
nl_NL: Vertrek alleen mogelijk vanaf %s

en: Departure only possible till %s
nl_NL: Vertrek alleen mogelijk tot %s

en: trashed
nl_NL: verwijderd

en: Checked for updates
nl_NL: Gecontroleerd op updates

en: Logged in
nl_NL: Ingelogd

en: %s activated
nl_NL: %s is geactiveerd

en: Logged out
nl_NL: Uitgelogd

en: All installed modules activated
nl_NL: Alle geinstalleerde modules zijn geactiveerd

en: All installed modules deactivated
nl_NL: Alle modules zijn gedeactiveerd

en: installed
nl_NL: geïnstalleerd

en: Failure at updating module %1$s - %2$s
nl_NL: Fout tijdens het updaten van module %1$s - %2$s

en: Failure at extracting module %1$s - %2$s
nl_NL: Fout tijdens het uitpakken van module %1$s - %2$s

en: %s deactivated
nl_NL: %s is gedeactiveerd

en: Upload failed
nl_NL: Upload mislukt

en: Wrong file
nl_NL: Verkeerd bestand

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Actual
nl_NL: Actueel

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Incompatibility - Update easyReservations to at least %s
nl_NL: Niet compatibel - Update easyReservations naar %s of hoger

en: Incompatibility - This version of easyReservations needs at least version %s of this module
nl_NL: Niet compatibel - Voor deze versie van easyReservations moet de versie van de module minimaal versie %s of hoger zijn

en: Reinstall
nl_NL: Herinstalleren

en: Install
nl_NL: Installeer

en: Premium Login
nl_NL: Premium login

en: Premium Features
nl_NL: Premium functies

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Install all modules
nl_NL: Installeer alle modules

en: Activate all
nl_NL: Alles activeren

en: Deactivate all
nl_NL: Alles deactiveren

en: Check for updates
nl_NL: Controleer op updates

en: Last checked at
nl_NL: Laatste controle op

en: Install or update module manually
nl_NL: Installeer of update module handmatig

en: Wrong login data
nl_NL: Verkeerde login informatie

en: No premium account - %s
nl_NL: Geen premium account - %s

en: cURL isnt installed on your server, please contact your host
nl_NL: cURL is niet geïnstalleerd op uw server, neem contact op met uw host

en: Failure at copying module %1$s - %2$s
nl_NL: Fout bij kopieren van module %1$s - %2$s

en: Module %1$s is incompatible to easyReservations %2$s - update to version %3$s
nl_NL: Module %1$s is niet compatible met easyReservations %2$s - update naar versie %3$s

en: %1$s is incompatible to %2$s %3$s - update at least to version %4$s
nl_NL: %1$s is niet compatible met %2$s %3$s - update ten minste naar versie %4$s

en: half hour | half hours
nl_NL[0]: half uur
nl_NL[1]: halve uren

en: day | days
nl_NL[0]: dag
nl_NL[1]: dagen

en: night | nights
nl_NL[0]: nacht
nl_NL[1]: nachten

en: week | weeks
nl_NL[0]: week
nl_NL[1]: weken

en: month | months
nl_NL[0]: maand
nl_NL[1]: maanden

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: January
nl_NL: Januari

en: February
nl_NL: Februari

en: March
nl_NL: Maart

en: May
nl_NL: Mei

en: June
nl_NL: Juni

en: July
nl_NL: Juli

en: August
nl_NL: Augustus

en: October
nl_NL: Oktober

en: New resource
nl_NL: Nieuwe accommodatie

en: All resources
nl_NL: Alle accommodaties

en: View resource
nl_NL: Toon accommodatie

en: Email to guest from admin in dashboard
nl_NL: E-mail naar gast van administrator vanuit dashboard

en: Email to admin after new reservation
nl_NL: E-mail naar administrator na een nieuwe reservering

en: Email to guest after new reservation
nl_NL: E-mail naar gast na een nieuwe reservering

en: Email to guest after approval
nl_NL: E-mail naar gast na goedkeuring

en: Email to guest after rejection
nl_NL: E-mail naar gast na afkeur

en: Email to guest after admin edited
nl_NL: E-mail naar gast nadat administrator gewijzigd heeft

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Tax
nl_NL: BTW

en: only unavailability
nl_NL: alleen niet beschikbaarheid

en: with availability
nl_NL: met beschikbaarheid

en: with partly availability
nl_NL: met gedeeltelijke beschikbaarheid

en: with both
nl_NL: met beide

en: Usages
nl_NL: Toepassingen

en: No coupon codes defined
nl_NL: Er zijn geen coupons gedefinieerd

en: Amount
nl_NL: Hoeveelheid

en: No coupon added
nl_NL: Geen coupon toegevoegd

en: Text field to enter coupon codes
nl_NL: Tekstveld om coupon codes in te voeren

en: Export reservations
nl_NL: Exporteer reserveringen

en: Reservations in table
nl_NL: Reserveringen in tabel

en: All reservations
nl_NL: Alle reserveringen

en: file
nl_NL: bestand

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Space
nl_NL: Plaats

en: Time format
nl_NL: Tijd formaat

en: Display
nl_NL: Toon

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Display hours from %s until
nl_NL: Toon uren van %s tot

en: Activate email type
nl_NL: Activeer e-mail type

en: Plain text
nl_NL: Gewone tekst

en: Date today
nl_NL: Datum van vandaag

en: ID of reservation
nl_NL: ID van reservering

en: Editlink
nl_NL: Bewerkingslink

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Due date
nl_NL: Vervaldatum

en: Total amount
nl_NL: Totaal bedrag

en: with template
nl_NL: met template

en: Copy & Add
nl_NL: Kopieren en toevoegen

en: translateable content
nl_NL: vertaalbare content

en: Translation
nl_NL: Vertaling

en: For multilingual content. It can be used inside other tags and used in emails, the search bar or invoice templates.
nl_NL: Voor meertalige inhoud. Dit kan gebruikt worden binnen andere tags en in e-mails, de zoek bar en factuur templates.

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

en: Language
nl_NL: Taal

en: For multilingual content
nl_NL: Voor meertalige content

en: Display months
nl_NL: Toon maanden

en: Months to skip on previous/next
nl_NL: Aantal maanden overslaan naar vorige/volgende

en: Display month name
nl_NL: Toon maand naam

en: All credit cards deleted
nl_NL: Alle creditcarddata is verwijderd

en: Unknown card type
nl_NL: Onbekend kaarttype

en: No card number provided
nl_NL: Geen kaartnummer ingevoerd

en: Credit card number has invalid format
nl_NL: Creditcardnummer heeft een ongeldig formaat

en: Credit card number is invalid
nl_NL: Creditcardnummer is ongeldig

en: Credit card number is wrong length
nl_NL: Het creditcardnummer heeft de verkeerde lengte

en: credit card owner name
nl_NL: creditcard houder

en: Enter correct CVV code
nl_NL: Voer een geldige CVV code in

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Expires
nl_NL: Vervalt op

en: Credit card number must be a number and between 12 and 16 characters long
nl_NL: Creditcard nummer moet een nummer zijn en tussen de 12 en 16 karakters lang

en: Before using open the file %1$s and enter a long random password
nl_NL: Open voor gebruik eerst het bestand %1$s en voer een lang random wachtwoord in

en: Can't open the file %1$s with the security key. Try to give it and it's folder CHMOD 755 or higher.
nl_NL: Kan het bestand %1$s niet openen met de security key. Probeer het bestand en de folder op CHMOD 755 of hoger te zetten.

en: Before using create a file named %1$s in %2$s and enter %3$s
nl_NL: Maak eerst een bestand genaamd %1$s in %2$s en voer %3$s in

en: Off
nl_NL: Uit

en: Normal credit card form get send to stripe
nl_NL: Normaal creditcard formulier verzonden naar stripe

en: %s button with blue style popup form
nl_NL: %s knop met popup formulier in blauwe stijl

en: Attach transaction to
nl_NL: Koppel transactie aan

en: Button
nl_NL: Knop

en: Ask for address in popup form
nl_NL: Vraag naar het adres in een popup formulier

en: Title in popup
nl_NL: Titel in popup

en: Subtitle in popup
nl_NL: Subtitel in popup

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Delete all credit cards
nl_NL: Verwijder alle creditcarddata

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Ask for name of card holder
nl_NL: Vraag naar de houder van de creditcard

en: Automatic approval
nl_NL: Automatische goedkeuring

en: Auto-approve after guest entered correct credit card
nl_NL: Automatische goedkeuring nadat gast geldige creditcard gegevens heeft ingevoerd

en: Accepted credit cards
nl_NL: Goedgekeurde creditcards

en: Pay with credit card
nl_NL: Betaal met creditcard

en: Card Type
nl_NL: Kaarttype

en: Holders name
nl_NL: Houder

en: Card Number
nl_NL: Kaartnummer

en: CVV
nl_NL: CCV

en: Pay
nl_NL: Betaal

en: Secure
nl_NL: Veilig

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Setup the new payment email types
nl_NL: Stel de nieuwe betaal e-mail opties in

en: Title when paying multiple reservations
nl_NL: Titel bij betaling van meerdere reserveringen

en: Deposit
nl_NL: Storting

en: General payment
nl_NL: Algemene betaling

en: The validation only works with SSL in Sandbox
nl_NL: De validatie werkt alleen met SSL in Sandbox

en: After success return to
nl_NL: Na succes ga terug naar

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Label above note
nl_NL: Label boven notitie

en: Charset
nl_NL: Karakterset

en: Validate payment & set paid amount
nl_NL: Bevestig betaling & voer betaald bedrag in

en: Multi-page payment
nl_NL: Multi-page betaling

en: Single Page Payment
nl_NL: Single Page betaling

en: Skip review page
nl_NL: Sla review pagina over

en: Button background
nl_NL: Knop achtergrond

en: Payment button
nl_NL: Betalingsknop

en: After submit
nl_NL: Na toevoegen

en: After payment
nl_NL: Na betaling

en: Both
nl_NL: Beide

en: if there is free space in resource
nl_NL: als er vrije ruimte van de accommodatie is

en: Only auto-approve important guests defined below
nl_NL: Alleen onderstaande automatisch goedgekeurde belangrijke gasten

en: Pending availability
nl_NL: Beschikbaarheid in afwachting

en: Pending reservations count for availability check
nl_NL: Aantal afwachtende reserveringen voor beschikbaarheidscontrole

en: Email to admin after payment
nl_NL: E-mail naar administrator na betaling

en: Email to guest after payment
nl_NL: E-mail naar gast na betaling

en: OR
nl_NL: OF

en: Choose payment method
nl_NL: Kies betaalmethode

en: Pay a deposit of
nl_NL: Betaal een aanbetaling van

en: Pay the full price of
nl_NL: Betaal de volledige prijs van

en: Payment about %1$s successful
nl_NL: Betaling voor %1$s succesvol voldaan

en: Only numbers
nl_NL: Alleen nummers

en: URL to page or post with form
nl_NL: URL naar pagina of bericht met formulier

en: Search after page loaded
nl_NL: Zoek nadat de pagina is geladen

en: Search after every change
nl_NL: Zoek na elke verandering

en: Exclude resources by comma separated IDs
nl_NL: Sluit accommodaties uit middels komma gescheiden ID's

en: Display unavailable resources
nl_NL: Toon niet beschikbare accommodaties

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Show
nl_NL: Toon

en: first characters of content
nl_NL: eerste karakters van de inhoud

en: More link to resources page
nl_NL: Lees meer link naar accommodatie post

en: Display %s billing units in calendar with %s
nl_NL: Toon %s factureringsunit in kalender met %s

en: Calendar availability
nl_NL: Kalender beschikbaarheid

en: Calendar days
nl_NL: Kalender dagen

en: Calendar hours
nl_NL: Kalender uren

en: Display only certain hours in calendar
nl_NL: Toon alleen enkele uren in de kalender

en: Calendar selection
nl_NL: Kalender selectie

en: Enable selection of arrival and departure in calendar
nl_NL: Zet selectie aan van aankomst en vertrek in kalender

en: Days and hours not displayed are not reservable; Arrival and departure must be within the displayed datetime range.
nl_NL: Niet getoonde dagen en uren zijn niet reserverbaar; aankomst en vertrek moeten binnen het weergegeven datum-tijd span vallen.

en: Text for seach button
nl_NL: Tekst voor zoekknop

en: Text for reserve button
nl_NL: Tekst voor reserveringsknop

en: Name for resources
nl_NL: Naam voor accommodatie

en: This shortcode adds an availability search form to the post or page
nl_NL: Deze shortcode voegt een beschikbaarheidsformulier toe aan de pagina of het bericht

en: You can combine it with a calendar by adding it to the same page
nl_NL: Je kunt dit combineren met een kalender door het aan dezelfde pagina toe te voegen

en: Only add it once per page or post
nl_NL: slechts een keer toevoegen per pagina of bericht

en: Reserve now!
nl_NL: Reserveer nu!

en: more
nl_NL: meer

en: None available in this period
nl_NL: Geen beschikbaarheid in deze periode

en: Income
nl_NL: Binnenkomend

en: Total reservations
nl_NL: Totaal aantal reserveringen

en: Future approved
nl_NL: Goedgekeurde toekomstige reserveringen

en: Past approved
nl_NL: Voorheen goedgekeurd

en: Billing units per reservation
nl_NL: Factureringsunits per reservering

en: Paid amount of all reservations
nl_NL: Betaald bedrag van alle reserveringen

en: Revenue of all reservations
nl_NL: Inkomsten van alle reserveringen

en: Revenue of future reservations
nl_NL: Inkomsten van reserveringen in de toekomst

en: Revenue of past reservations
nl_NL: Inkomsten van reserveringen in het verleden

en: Gross
nl_NL: Bruto

en: Net
nl_NL: Netto

en: Rate
nl_NL: Ratio

en: List
nl_NL: Lijst

en: Display resource excerpt
nl_NL: Toon accommodatie samenvattingen

en: This shortcode adds a list or slider to select the resource. It should be used with form.
nl_NL: Deze shortcode voegt een lijst of slider toe aan de accommodatie. Het dient gebruikt te worden in een formulier.

en: Extensive
nl_NL: Uitgebreid

en: Condensed
nl_NL: Samengevat

en: Base price subtotal
nl_NL: Basis prijs subtotaal

en: Display base price subtotal with label
nl_NL: Toon basisprijs subtotaal met label

en: Tax subtotal
nl_NL: BTW subtotaal

en: Display subtotal before tax with label
nl_NL: Toon subtotaal voor BTW met label

en: Label for total
nl_NL: Label voor totaal

en: Adults label singular
nl_NL: Volwassenen label enkelvoud

en: Adults label plural
nl_NL: Volwassenen label meervoud

en: Children receipt line label
nl_NL: Kinderen label enkelvoud in reserveringsoverzicht

en: Children label singular
nl_NL: Kinderen label enkelvoud

en: Children label plural
nl_NL: Kinderen label meervoud

en: Summarize
nl_NL: Samengevat

en: Reserved dates into one column
nl_NL: Gereserveerde data in één kolom

en: %s into base price
nl_NL: %s als basis prijs

en: This shortcode adds an receipt to extensively display the forms price calculation.
nl_NL: Deze shortcode voegt een reservering prijsberekingsoverzicht toe aan een formulier.

en: Resource box
nl_NL: Accommodatie box

en: Receipt
nl_NL: Prijsberekingsoverzicht

en: Datepicker availability
nl_NL: Datepicker beschikbaarheid

en: Check availability for %s days
nl_NL: Controleer beschikbaarheid voor %s dagen

en: Datepicker theme
nl_NL: Datepicker thema

en: Cannot %s imported reservation
nl_NL: Kan geïmporteerde reservering %s

en: Once every %d minutes
nl_NL: Eens per %d minuten

en: Exports the approved reservations in a live iCal format for each resource and space.
nl_NL: Exporteert de goedgekeurde reserveringen in een live iCal formaat voor iedere accommodatie en ruimte.

en: You can use the links to sync the resources with Google Calendar or channels like Booking.com.
nl_NL: Je kunt deze links gebruiken om te synchroniseren met Google Calendar of kanalen zoals Booking.com.

en: If the links below do not work please save your %spermalink%s settings once.
nl_NL: Als de onderstaande links niet werken sla dan de %spermalink%s instellingen eenmalig opnieuw op.

en: You can add .ics feeds to import from here.
nl_NL: Je kunt .ics feeds hier toevoegen om te importeren.

en: Imported reservations cannot be changed.
nl_NL: Geïmporteerde reserveringen kunnen niet aangepast worden.

en: Deleting a source will also delete all related reservations.
nl_NL: Bij het verwijderen van een accommodatie worden ook alle gekoppelde reserveringen verwijderd.

en: Import past reservations
nl_NL: Importeer reserveringen uit het verleden

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Or setup a cronjob to %s
nl_NL: Of stel een cronjob in op %s

en: URL to .ics feed
nl_NL: URL naar .ics feed

en: Are you sure? This will delete all related reservations.
nl_NL: Weet je het zeker? Dit zal alle gerelateerde reserveringen verwijderen.

en: This function will add reservations to the woocommerce cart.
nl_NL: Deze functie voegt reserveringen toe aan de woocommerce cart.

en: After first activation save the settings of each resource once.
nl_NL: Sla eerst de instellingen van alle accommodaties op na eerste activatie.

en: On
nl_NL: Aan

en: WooCommerce compatibility
nl_NL: WooCommerce compatibiliteit

en: Sync
nl_NL: Synchroniseer

en: Message to guest
nl_NL: Bericht aan gast

en: Message to admin or note
nl_NL: Bericht aan administrator of Note

en: Send
nl_NL: Verstuur

en: Email to guest after guest edit
nl_NL: E-mail naar gast na gast-bewerking

en: Email to admin after guest edit
nl_NL: E-mail naar administrator na gast-bewerking

en: Email to admin after guest canceled
nl_NL: E-mail naar administrator nadat gast annuleert

en: Control Panel
nl_NL: Configuratie paneel

en: URL of page with shortcode
nl_NL: URL naar pagina met schortcode

en: Let the guest cancel his reservation till %s days before arrival
nl_NL: Laat de gast zijn reservering annuleren tot %s dag(en) voor aankomst

en: Text after submit
nl_NL: Tekst na versturen

en: Text over login area - optional
nl_NL: Text over login area - optioneel

en: Text over edit area - optional
nl_NL: Text over edit area - optioneel

en: Use style for table
nl_NL: Gebruik stijl voor tabel

en: Only display table if guest reserved more than once
nl_NL: Toon tabel alleen als gast vaker heeft gereserveerd

en: Only admin
nl_NL: Alleen administrator

en: User control panel and admin
nl_NL: Gebruikers configuratie paneel en administrator

en: Title over textarea
nl_NL: Titel over tekstveld

en: Show avatars
nl_NL: Laat avatars zien

en: Show time ago
nl_NL: Laat verledentijd zien

en: Show unanswered messages in table
nl_NL: Laat onbeantwoorde berichten zien in tabel

en: Image as avatar for guests
nl_NL: Afbeelding als avatar voor gasten

en: Dummy
nl_NL: Test

en: Show dummy
nl_NL: Laat test zien

en: Dummy user
nl_NL: Test gebruiker

en: User of dummy
nl_NL: Gebruiker van test

en: Dummy message
nl_NL: Test bericht

en: Time to delete
nl_NL: Tijd om te verwijderen

en: Not at all
nl_NL: Helemaal niet

en: Your reservation is complete
nl_NL: Uw reservering is compleet

en: An error occurred, please try again
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer het a.u.b. opnieuw

en: This link is only valid for 24h
nl_NL: Deze link is 24 uur geldig

en: canceled
nl_NL: geannuleerd

en: Too late to cancel
nl_NL: Er kan niet meer geannuleerd worden

en: Your reservation was updated
nl_NL: Uw reservering is geupdate

en: Wrong email
nl_NL: Verkeerd e-mailadres

en: Please contact us to edit your reservation
nl_NL: Neemt u alstublieft met ons contact op wanneer u uw reservering wilt wijzigen

en: Pay now
nl_NL: Betaal nu

en: logout
nl_NL: uitloggen

en: Reservations are editable till
nl_NL: Reserveringen in tabel kunnen gewijzigd worden tot

en: days before their arrival
nl_NL: aantal dagen voor aankomstdatum

en: Show table with other reservations by the same email
nl_NL: Toon tabel met andere reserveringen van hetzelfde emailadres

en: Show status
nl_NL: Toon status

en: Let your guests view and download their invoices by invoice guest template
nl_NL: Laat uw gasten hun facturen bekijken en downloaden via het factuur gast template

en: This shortcode adds the function for your guests to edit their reservations afterwards
nl_NL: Deze snelkoppeling voegt de functie voor uw gasten toe om achteraf hun reservering te bewerken

en: You have to copy the URL of this site to the easyReservations general settings
nl_NL: U dient de link te kopiëren van deze website naar de easyReservations algemene instellingen

en: Only add the edit-form on one page or post
nl_NL: Voeg het bewerk formulier alleen toe aan één pagina of bericht

en: Your reservation was sent
nl_NL: Uw reservering is verzonden

en: another reservation
nl_NL: een nieuwe reservering

en: Submit all reservations
nl_NL: Verstuur alle reserveringen

en: Enter URL of a page with a real form
nl_NL: Voor URL in van pagina dat het daadwerkelijke formulier bevat

en: Continue
nl_NL: Ga verder

en: The widget is not a real form and can only be used as pre-form to populate the real form. If you want to use the form or calendar as widget there are plugins to use shortcodes in text widgets.
nl_NL: De widget betreft geen echt formulier en kan alleen gebruikt worden als pre-formulier. Indien je het formulier of kalender als widget wilt gebruiken bestaan er plugins om shortcodes te gebruiken in tekst widgets.

en: Show calendar
nl_NL: Toon kalender

en: Calendar width
nl_NL: Kalender breedte

en: Widgets form template
nl_NL: Widgets formulier template

en: No form
nl_NL: Geen formulier
